Letní kino v Archlebových sadech u Kulturního domu

PROGRAM NA ČERVENEC:

úterý 9. 7. ve 21.30  FLORBALOVÁ HOREČKA aneb S BODLINKOU AŽ DO FINÁLE
Přijďte se podívat na reprízu videodokumentu o cestě úspěšného týmu do extraligy. Upozorňujeme, že film nebude po této projekci delší dobu promítán!!! Vstupné dobrovolné. 40 min.

středa 10. 7. ve 21.30  MATKA V TRAPU
Česká skoro komedie. I ta nejlepší máma někdy potřebuje pauzu! Hrají: Petra Hřebíčková, Lenka Vlasáková, Jaroslav Plesl, Jana Švandová, Bob Klepl, Martin Pechlát a mnoho dalších. Mládeži přístupný. 90 min.

čtvrtek 11. 7. ve 21.30  SLADKÝ ŽIVOT
Česká komedie od režiséra Tomáše Hofmana. Hokejový reprezentant Rosťa Beran (Vladimír Polívka) je borec každým coulem. Ale nic netrvá věčně… Hrají: Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Jan Cina, Alžběta Dolečková, Olivie Sulženková a další. Mládeži přístupný. 101 min.

pátek 12. 7. ve 21.30  JAK PŘEŽÍT SVÉHO MUŽE
Česká romantická komedie. Mladá herečka Lucie (Jana Bernášková) se po mateřské dovolené snaží vrátit do práce, ale setkává se s klasickými starostmi svobodných matek a současně se zamotává do bláznivých situací při hledání nové lásky. Hlavní hrdinku na její nelehké životní cestě doprovázejí její extrovertní potrhlé kamarádky (Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová) a její zhmotnělý vnitřní hlas Šedivka (Ivana Chýlková)... Mládeži přístupný.  90 min.

středa 17. 7. ve 21.15  GABRIELA SOUKALOVÁ: PRAVDA SE POŘÁD VYPLATÍ
Český dokumentární film od režiséra Petra Větrovského. Z medailové slávy do deprese a zpět. Příběh Gabriely Soukalové, největší ženské biatlonové hvězdy v naší historii, která se zařadila mezi nejlepší závodnice na světě. Snímek sleduje neuvěřitelnou cestu z Jablonce nad Nisou na světový trůn a umožní divákovi proniknout do tajů Gabrielina života. Mládeži přístupný. 98 min.

čtvrtek 18. 7. ve 21.15  NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY
Romantická dramatická komedie SR/ČR. Příběh ukáže, že všechno zlé opravdu může být pro něco dobré. Hlavní postavy Naďa a Petr se se svými partnery právě rozvádí. Petrova manželka je lékařkou na misích v Africe a jejich vztah trpí dlouhým odloučením, z Nadina muže se vyklubal záletník, který se občas zamiluje do někoho mladšího. Mládeži přístupný. 104 min.

pátek 19. 7. ve 21.15  JEDEME NA TEAMBUILDING
Slovensko-česká komedie. Co se stane na teambuildingu, zůstane na teambuildingu. Bláznivá komedie od tvůrců filmu Známí neznámí. Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Mládeži nepřístupný. 105 min.

středa 24. 7. ve 21.15  JEJÍ TĚLO
Český dramatický film od režisérky Natálie Císařovské (Francek) podle skutečného a neuvěřitelného životního příběhu Andrey Absolonové (Natalia Germani). Úspěšná sportovkyně, reprezentantka a členka olympijského družstva se po zranění obratle a vynuceném konci sportovní kariéry stala úspěšnou a známou pornoherečkou. Dále hrají: Zuzana Mauréry, Martin Finger, Denisa Barešová, Zuzana Stivínová, Cyril Dobrý a jiní. Mládeži do 18 ti let nepřístupný! 90 min.

čtvrtek 25. 7. ve 21.00  LÍTÁ V TOM
Úspěšná romantická komedie ČR/SR. Co všechno se může stát, když se zapletete do jedné nevinné lži. Hrají: Kristína Svarinská, Kryštof Hádek, Taťjana Medvecká, Anna Polívková, Filip Rajmont a jiní. Mládeži přístupný. 90 min.

pátek 26. 7.  ve 21.00  PRÁZDNINY S BROUČKEM
Česká komedie. Rodina vyráží na prázdniny až k moři starým karavanem po dědovi. Obytňáku se odjakživa říkalo Brouček. Jadran se zdá být na dosah. Během jejich dobrodružství je čeká řada překvapení i nečekaných zážitků. Mládeži přístupný. 87 min.

středa 31. 7. ve 21.00 
TANCUJ MATYLDO
Česká dramatická komedie. Příběh inspirovaný skutečnou událostí žije uzavřený Karel (Karel Roden) ve světě řádu a striktních pravidel, ve kterém nezbývá mnoho místa pro empatii. Mládeži přístupný. 100 min.

čtvrtek 1. 8. ve 21.00  
TLAPKOVÁ PATROLA VE VELKOFILMU
Animovaná rodinná dobrodružná komedie – USA/Kanada. Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! Mládeži přístupný. 88 min. České znění.

pátek 2. 8. ve 20.30  ARISTOKRATKA VE VARU
Úspěšná česká komedie od režiséra Jiřího Vejdělka. Hrabě Frank Kostka (Hynek Čermák), jeho žena Vivien (Tatiana Dyková) a jejich dcera Marie (Yvona Stolařová) žijí na svém rodovém zámku Kostka. Udržovat zámek v chodu jim pomáhá hospodyně paní Tichá (Eliška Balzerová), údržbář Krása (Pavel Liška) a kastelán Josef (Martin Pechlát)…. Mládeži přístupný. 99 min.

 

Na všechna filmová představení bude vybíráno vstupné 100,- Kč.

Změna programu vyhrazena. V případě velice nepříznivého počasí se představení neuskuteční.

Nebude-li filmové představení z důvodu nepřízně počasí dohráno, vstupné se nevrací. Vzhledem ke sníženému vstupnému nebudou přiznávány žádné slevy.

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO