Letní kino

PROGRAM:

STŘEDA 27. 7. 21.00   Zlato
Thriller, Austrálie, 2022, 97 min
Režie: Anthony Hayes
Hrají: Zac Efron, Susie Porter, Anthony Hayes
Dva cizinci putují australskou pouští. Během cesty musí zastavit uprostřed vyprahlé divočiny. Zujme je zlatý odlesk, začnou kopat a objeví ten největší balvan zlata, jaký kdy kdo nalezl. Prvotní nadšení se promění v bezmoc, když zjistí, že vytáhnout ze země tak velkou hroudu zlata je nad jejich síly... ML. NEPŘÍSTUPNÝ.

STŘEDA 3. 8. 21.00   Řekni to psem
Pejskařská komedie, ČR, 2022, 85 min
Režie: Robert Sedláček
Hrají: Berenika Kohoutová, Štěpán Benoni, Hana Vágnerová, Jiří Lábus, Táňa Medvecká, Igor Orozovič
Dita místo vytouženého miminka dostane od svého přítele Filipa mladou border kolii, přestože nikdy žádného psa nechtěla a navíc ji pejskařská komunita připadá směšná. Celý příběh začíná tím, že šlápne do psího…no, víte čeho…. Opravdu je to štěstí? Autorkou scénáře je spisovatelka Irena Obermannová.

PÁTEK 5. 8. 21.00   Srdce na dlani
Komedie, ČR, 2022, 95 min
Režie: Martin Horský
Hrají: Vladimír Polívka, Eliška Balzerová, Matouš Ruml, Jana Pidrmanová, Boleslav Polívka, Kristína Svarinská, Jenda Čadil
Komedie od tvůrců hitu ŽENY V BĚHU. Láska se na věk nebo na místo neohlíží. Nikdy nevíme, kdy a kde nás potká. Můžeme se zamilovat ve školce, v důchodu, na ulici, v parku. Kdykoliv a kdekoliv.

STŘEDA 10. 8.  20.45   Mimořádná událost
Komedie, ČR, 2022, 102 min
Režie: Jiří Havelka
Hrají: Jana Plodková, Igor Chmela, Jenovéfa Boková, Jaroslav Plesl, Alois Švehlík, Ctirad Götz, Václav Kopta
Mimořádnou událost způsobí strojvedoucí, který vystoupí z vlaku, aby vyřešil drobný technický problém. Bohužel zastavil v protisvahu a vlak mu ujede. Brblající cestující ocení, že zase jedou, ale záhy si uvědomí, že špatným směrem...

PÁTEK  12. 8. 20.45   Zakletá jeskyně
Pohádka, ČR / Slovensko / Maďarsko, 2022, 98 min
Režie: Marianna Čengel Solčanská
Hrají: Táňa Pauhofová, Karel Dobrý, Ondřej Kraus, Dominick Benedikt, Martina Zábranská, Petra Dubayová, Marko Igonda
Pohádka vypráví pověst o zázračné jeskyni, v níž jsou uložené vzácné poklady. Je mezi nimi i obyčejná sůl, kterou lidé potřebují nejvíce. Jsou zde i drahokamy, ale toho, kdo by chtěl některý z nich odnést, postihne dávná kletba.

STŘEDA 17. 8.  20.30   Po čem muži touží 2
Komedie, ČR, 2022, 95 min
Režie: Rudolf Havlík
Hrají: Jiří Langmajer, Anna Polívková, Marek Taclík, Tereza Kostková, Leoš Noha, Oskar Hes
Volné pokračování je opět humorným pohledem na střet mužského a ženského světa. Irena, specialistka na partnerské vztahy neprožívá zrovna dobré období. Nejlepším lékem na trable je vyrazit na víno. Kroky opilé Ireny následně vedou do stanu vědmy Zoltany, kde vysloví osudové přání: Chci bejt chlap!

PÁTEK 19. 8.  20.30   Myši patří do nebe
Animovaná dobrodružná komedie, ČR / Francie / Polsko / Slovensko, 2021, 87 min
Režie: Denisa Grimmová, Jan Bubeníček
Může mezi malou myškou Šupito a velkým lišákem Bělobřichem vzniknout opravdové přátelství? Odpověď najdou nejen ti nejmenší, ale i větší a velcí diváci v animovaném dobrodružství Myši patří do nebe. Film je primárně určen dětem od 6 do 12 let a jejich rodičům a prarodičům.

STŘEDA 24. 8.  20.30   Minuta věčnosti
Drama, ČR, 2021, 81 min
Režie: Rudolf Havlík
Hrají: Jiří Lagmajer, Martina Babišová, David Švehlík
Špičkový kardiochirurg Petr je velmi uzavřený muž. Jeho dcera Lucie má vrozenou srdeční vadu a Petr se ji rozhodne operovat. Po operaci se pak společně vydají na výpravu na Island. Tady mají čas, aby k sobě opět našli cestu, protože Lucii trápí, že opustil její matku.

PÁTEK 26. 8. 20.30   Divoký Spirit 
Animovaná, dobrodružná komedie, USA 2022, 100 min
Holka jménem Lucky hledala tak dlouho spřízněnou duši, až našla koně. Divoký mustang Spirit jí dokáže, že přátelství na život a na smrt nemusí být jenom mezi lidmi. Studio DreamWorks Animation (Shrek, Jak vycvičit draka, Madagaskar), natočilo další pohádku, která chytne diváky za srdce.

STŘEDA 31. 8. 20.30   Ježek Sonic 2 
Komedie, USA, 2022, 122 min
Režie: Jeff Fowler
Hrají: Jim Carrey, James Marsden, Ben Schwartz
Modrý ježek Sonic se vrací do kin s dalším dobrodružstvím. V patách má znovu neúnavného pronásledovatele, Doktora Robotnika, ale také naštvaného Knucklese.

PÁTEK 2. 9. 20.30   Známí neznámí
Komedie, ČR / Slovensko, 2021, 95 min
Režie: Zuzana Marianková
Hrají: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Martin Hofmann, Tomáš Měcháček, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová
Známí neznámí je hořkosladká komedie o partě českých a slovenských přátel, kteří se sejdou v pražském bytě, aby oslavili příchod Nového roku. Znají se už dlouho a i toto setkání by se neslo v duchu klasické silvestrovské oslavy, kdyby… Kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad: dát všechny mobilní telefony na stůl a nahlas sdílet každou doručenou zprávu a dát na hlasitý odposlech každý příchozí hovor.

 

Změna programu vyhrazena. V případě velice nepříznivého počasí se představení neuskuteční.

Na všechna filmová představení bude vybíráno vstupné 80,- Kč - děti, studenti a senioři, ostatní 100 Kč. Pokud není uvedeno jinak, všechna představení budou uvedena v českém znění a jsou mládeži přístupná!!!

Nebude-li filmové představení z důvodu nepřízně počasí dohráno, vstupné se nevrací.

Vzhledem ke sníženému vstupnému nebudou přiznávány žádné slevy.

 

OBČERSTVENÍ JE ZAJIŠTĚNO OBSLUHOU Z KULTURNÍHO DOMU DOBRUŠKA